Darbui +

Nuo: 13,20 dienai

2 patiekalai

Tai pats mažiausias Cityrush maisto rinkinys vertinantiems maisto kokybę. Galite lanksčiai pasirinkti iš pusryčių, pietų, vakarienės ar užkandžių kombinacijų. Šį Cityrush rinkinį sudaro 2 jūsų pasirinkti patiekalai. Maisto rinkinį rekomenduojame visiems, kuriems atsibodo ieškoti kur pietauti. Tiems, kurie daug juda ir nenori valgyti greito maisto iš degalinių arba tiesiog šalia jūsų darbovietės nėra vietos kur būtų galima skaniai pavalgyti.

1200 kcal maisto rinkiniu nebeprekiausime. Todėl šios kalorijų normos nebus galima pasirinkti

Išvalyti

Pažymėjus alergeną iš žemiau pateikto alergenų sąrašo, jūsų meniu gali skirtis nuo bendro savaitės meniu.

RYTOJUI UŽSAKYTI DAR GALITE. JUMS LIKO:

Kategorija:

Aprašymas

DARBAS + IEŠKANTIEMS MAISTO ĮVAIROVĖS

2 patiekalai

Tai pats mažiausias Cityrush maisto rinkinys vertinantiems maisto kokybę. Galite lanksčiai pasirinkti iš pusryčių, pietų, vakarienės ar užkandžių kombinacijų. Šį rinkinį sudaro 2 jūsų pasirinkti patiekalai

Galite pasirinkti jums tinkamiausią maisto rinkinio kalorijų normą – 1000 ir 1500 kcal.

Maisto rinkinį rekomenduojame visiems, kuriems atsibodo ieškoti kur pietauti. Tiems, kurie daug juda ir nenori valgyti greito maisto iš degalinių arba tiesiog šalia jūsų darbovietės nėra vietos kur būtų galima skaniai pavalgyti.

Kalorijų kiekis

Aktyvus 1500 kcal.
Lieknėjimui 1000 kcal.

DARBAS + IEŠKANTIEMS MAISTO ĮVAIROVĖS

Tai pats mažiausias Cityrush maisto rinkinys vertinantiems maisto kokybę. Galite lanksčiai pasirinkti iš pusryčių, pietų, vakarienės ar užkandžių kombinacijų. Šį rinkinį sudaro 2 jūsų pasirinkti patiekalai. Maisto rinkinį rekomenduojame visiems, kuriems atsibodo ieškoti kur pietauti. Tiems, kurie daug juda ir nenori valgyti greito maisto iš degalinių arba tiesiog šalia jūsų darbovietės nėra vietos kur būtų galima skaniai pavalgyti.

 

Sudėtis:

Cityrush dietologų komandą ir šefas pasirūpins, kad gautumėte ne tik pakankamą angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį, bet ir reikalingus mikroelementus, kuriuos skubantys taip dažnai pamiršta. Kiekvieną savaitę meniu papildo specialiai parinkti ingredientai, kuriuose rasite vitamino C, B6, B12, E, kalio, kalcio, cinko, mikroelementų, padedančių pasisavinti vitaminą D, liuteiną ir kitų naudingų medžiagų. Dieną pradedame su kaloringiausiu, energijos suteikiančiu maistu: koše, blyneliais, pilno grūdo sumuštiniu. Pietuose ieškome optimalaus baltymų, angliavandenių ir riebalų balanso. Pavakariams dažniausiais siūlome baltymo pagrindo užkandį ir pradedame mažinti angliavandenių santykį. O vakarienei pateikiame lengvą patiekalą su nedideliu kiekiu angliavandenių, daugiau daržovių. Jeigu mūsų meniu rasite nepageidaujamų produktų arba alergenų – prašome informuoti apie mus tai pildant užsakymą, e-paštu arba telefonu. Nepageidaujamus ingredientus pakeisime alternatyviais be papildomo mokesčio.

 

Riebalai ir cukrus:

Jokių modifikuotų riebalų, tik pirminiai riebalų šaltiniai.

Žinome, kaip kartais norisi pasmaližiauti, kiekvieną savaitę į meniu įtraukiame alternatyvių gardėsių be pridėtinio cukraus. Cukraus virtuvėje tiesiog neturime. Mūsų meniu skirtas ilgalaikiam vartojimui, daug dėmesio skiriame patiekalų naujovėms ir asortimentui. Jeigu pageidaujate alternatyvių gardumynų iš džiovintų vaisių, riešutų sviesto ir pieno produktų – siūlome rinktis „Sportuojantiems“ rinkinį su užkandžiais.

 

Produktų pasirinkimas:

Labai paprasta – renkamės kokybę. Paukštieną ir jautieną renkamės iš mažesnių Lietuvos ūkių. Žuvies ieškome šiaurės vandenyse, kurie yra švaresni. Daržovių pasirinkimą diktuoja sezonas. Pavasarį laukiame kvapnių lietuviškų agurkų ir pomidorų, pirmųjų braškių, vasarą lepinamės vietinėmis uogomis ir vaisiais, rudenį meniu galima rasti daugiau cukinijos, aguročių, obuolių, slyvų. Žiemą renkamės sezoninius egzotiškus vaisius ir dalį daržovių (ne salotų) pasirenkame šaldytų, kurių maistinė vertė yra ženkliai geresnė nei prastesnės kokybės šviežių nesezoninių daržovių.

Papildoma informacija

Laikotarpis

Diena, Savaitė (5 d. d.), Mėnuo (20 d. d.)

Kalorijų norma

1200, 1000, 1500

Rinkiniai

Reguliarūs, Vegetariškas su žuvimi (pesketariškas)

Rinkinio tipas

Pietūs ir vakarienė, Pusryčiai ir pietūs, Užkandis ir pietūs

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.